HAKKIMIZDA

Mis gibi bir Bahar Temizliği’nin uzun süreli keyfini yaşamak ister misiniz..! Bahar Halı Yıkama olarak sizler için bahar temizliği havasında kaliteli hizmet sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

KALİTEMİZ

Müşteri Memnuniyeti / 96%
Kaliteli Teknik Ekipman / 99%
Elit ve Yetişmiş Personel / 94%
Temizlik Kalitesi ve Zamanlama / 97%

BAHAR HALI YIKAMA "Halılarınızda Bahar'ın Temizliği"

Temizlik sektörünün, en önemli kollarından biri hiç kuşkusuz halı yıkamadır. Halı yıkama öncelik olarak, kurumsal bir iştir. Kendine güvenen bir ekip, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kurumsal bir anlayış gerektirir.

Bahar Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Çalışma prensiplerimizde yeni gelişen teknolojik ekipmanların kullanımı ile halı temizliğinde kesin sonuçlar almak için yoğun bir çaba içinde sizlere hizmet vermekteyiz. Toz alma makinası, aynı anda alt ve üstten yıkama kapasitesine sahip 12 fırçalı yıkama ve durulama makinası, vibratör yani titreşimli sıkma makinasıyla teknolojik ekipmanlarımızı en yeni sistemlerde takip ediyoruz. Memnuniyetinizi üst düzeyde tutmak için elit ve yetişmiş eleman tercihimizle bahar temizliğini kazandırdığımız halılarınızı en kısa sürede sizlere servis ediyoruz.

Şehrin tümüne hakim noktada yer alan fabrikamızla merkez ve tüm ilçelerde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Temizlik maddeleri seçiminde de oldukça hassas olduğumuzu belirtmek isteriz, halılardaki kir lekeleri çıkarmak ne kadar bizim için oldukça önemli ise daha sonradan oluşabilecek olumsuz durumlar içinde şampuan seçimleri bizler için önemlidir. Bu yüzden firma presibi olarak daima TSE onaylı yüksek kalite şampuanları tercih etmekteyiz.
.

 • Halılar teslim alınır ve size bilgi fişi verilir.
 • Ölçüm yapılır ve leke kontrolünden geçirilir.
 • Cinsine göre ayrılan halılara toz alma işlemi yapılır.
 • Halıların cinsine göre yıkama işlemlerine tabi olur.
  • Profesyonel tam otomatik makinede (+12 fırça ve alt yıkama)
  • Hassas ve narin halılar için elde yıkama .
 • Vibratör yani titreşimli Santrifüj sistemi ile halılar sıkılır (%95 suyu alınır)
 • Halılar, özel kurutma odasına alınır ve kurutulur.
 • Son olarak parfümlenir, paketlenir ve sizlere servis edilir.

Halı Yıkama Fabrikamız en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman halı yıkama fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizleri her zaman halı yıkama fabrikamızda görmeye ve ağırlamaya hazırız.